понеділок, 22 квітня 2024 р.

Міжнародний день Землі

 


22 квітня – Міжнародний день Землі
– свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. Це день нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що Земля потребує турботи й захисту. Турбота про нашу планету – важлива місія, яку активно пропагують учасники екоруху по всьому світу. Вплив людини на навколишнє середовище настільки згубний, що в останні десятиліття ризик екологічної катастрофи збільшився в рази.

Дата відзначення Міжнародного дня Землі обрана не випадково. Відомо, що в 1969 році в Каліфорнії стався витік нафти і кілька мільйонів рідини опинилися в океані. У результаті величезна кількість представників морської фауни загинула, а сама катастрофа помітно вплинула на економіку США. Через рік, 22 квітня 1970 року, сенатор штату закликав американців взяти участь в екологічній акції за захист навколишнього середовища. Кілька років День Землі був національним святом, а потім став міжнародним. У 2009 році ООН офіційно оголосила 22 квітня Міжнародним днем Матері-Землі.

Цікавий, яскравий та інформативний захід «Почуймо голос Землі» підготували учні 7 класу. Діти зазирнули вглиб екологічних проблем і разом відшукали шляхи їх вирішення, повторили правила поведінки у природі: як правильно сортувати сміття, відповідально споживати воду, економно використовувати електроенергію. Учні взяли до уваги поради, як бути дружнім до довкілля.Немає коментарів:

Дописати коментар