Wikipedia

Результати пошуку

Ковальова О.А.Вчитель початкових класів


 e-mail    olena.kovalyova1968@gmail.com     

телефон 0984055483


Візьміть до уваги!

Учні 3 класу Темирівської ЗОШ під час карантину працюють дистанційно в GOOGLE CLASSROM.Посилання на вхід до классрум https://classroom.google.com
Код доступу до курсу    klunqfk
Залишайтеся вдома і будьте здорові!


Через карантин навчальний рік в Україні завершиться дистанційно. Школярів оцінюватимуть на основі балів, які учні отримали до запровадження карантину, та оцінки, які діти отримують під час дистанційного навчання. Закріплення матеріалу заплановане на початок наступного навчального року.  


На виконання статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19рекомендувати продовжити освітній процес на очній формі з використанням технологій дистанційного навчання у період з 11.01.2021 по 24.01.2021 року відповідно до розкладу занять і у межах тижневого навантаження.
Немає коментарів:

Дописати коментар