пʼятниця, 24 березня 2023 р.

Увага! Безпечні весняні канікули!

Я думаю, що всі ви з нетерпінням чекаєте на весняні канікули 2023 року. Кожна школа може самостійно вирішувати, коли саме учні йтимуть на відпочинок. Тут все залежить від епідеміологічної ситуації в країні, погодніх умов, безпеки в регіоні тощо. Однак Міністерство освіти України надає загальні рекомендації для всіх шкіл, коли розпочинати і закінчувати весняні канікули. 
Цей навчальний рік стартував 1 вересня 2022 року і має завершитися 30 червня 2023 року. За стандартним графіком весняні канікули у школі відбудуться протягом 27 березня – 2 квітня. Таким чином, тривалість відпочинку складе дев'ять днів з урахуванням двох вихідних перед початком канікул.
Вже 3 квітня на вас чекають заняття.

 Під час канікул не забувайте про безпеку!

БЕРЕЖИ СЕБЕ!
1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Будь обережним при переході трамвайних та залізничних колій. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.
2. Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
3. Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
4. Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.
5. Будь обережним біля водоймищ, не ходи по льоду у період танення. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ
6. Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття.
7. Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.
8. Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.

Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях.
3. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.Немає коментарів:

Дописати коментар